Жіноча чорна сумка клатч через плече сумочка натуральна замша + кокоса

995 ₴
- В наявності
- Код: 79597-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна сумка клатч через плече сумочка натуральна замша+екошкіра
Розміри сумки:25х17х9см
Длина ручки - 45см
Довжина ременя 142 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 1
Ззаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Довжина плечового ременя | 1420 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 995 ₴








