Жіноча сумка-мішок велика модна чорна екошкіра

975 ₴
- В наявності
- Код: 192193-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок велика модна чорна екошкіра
Розміри сумки: 28х27х13см
Довжина ручки - 40см
Довжина ременя 120см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень –2
Позаду та по боках кишены на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина плечового ременя | 1290 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 975 ₴







