Класична жіноча сумка із замочком елегантна сумочка чорна екошкіра+рептилія

920 ₴
- В наявності
- Код: 55056-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класична жіноча сумка із замочком елегантна сумочка чорна екошкіра+рептилія
Розміри сумки:25х22х11см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Всередині бічні кишені.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 920 ₴









