Велика жіноча сумка шопер міська модна чорна натуральна замша+шкірзам

1 080 ₴
- В наявності
- Код: 0580-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка шопер міська модна чорна натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки:35х25х12см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 080 ₴


