Жіноча чорна сумка через плече середня сумочка натуральна замша + кокоса

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76802-640/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча чорна сумка через плече середня сумочка натуральна замша + кокоса
Вирушаємо Новою й Укріплятою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече виготовлена з якісної екошкіри та натуральної замші. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
З боків сумочки кнопки, завдяки яким змінюється форма та об'єм сумки.
Розмір сумочки: ширина 30 см, висота 22 см, глибина 8 см
Довжина короткої ручки — 45 см.
У комплекті довгий ремінь — 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний, Відділення під клапаном |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 920 ₴









