Містка жіноча сумка саквояж міська бежева рептилія екошкіра

860 ₴
- В наявності
- Код: 88773-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Містка жіноча сумка саквояж міська бежева рептилія екошкіра
Розміри сумки: 34х21х13см
В комплекті довгий ремінь
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1, всередині перегородка на змійці
2 зовнішні кишені, 1 попереду і 1 ззаду.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Саквояж |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 860 ₴








