Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені молочна натуральна шкіра

1 080 ₴
- Немає в наявності
- Код: D379-4-5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені молочна натуральна шкіра
Розміри сумки 27 х 17,5 х 12 см
Довжина ременя 120 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна шкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Молочний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 080 ₴






