Жіноча сумка валізка кросбоді гарна бежева екошкіра

980 ₴
- В наявності
- Код: D325-8/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка кросбоді гарна бежева екошкіра
Розміри сумки 26х20х12см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴







