Жіноча сумка через плече на широкому ремені моко екошкіра

760 ₴
- Немає в наявності
- Код: D376-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече на широкому ремені моко екошкіра
Розміри сумки 24х20х11см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Мокко |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 760 ₴








