Шкіряна жіноча сумка елегантна класична під рептилію руда натуральна шкіра

1 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: D687-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка елегантна класична під рептилію руда натуральна шкіра
Розміри сумки: 31х23х12см
Довжина ременя 130 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна шкіра з тисненням під рептилію
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 590 ₴






