Спортивна жіноча сумка дорожня містка малинова текстиль

640 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5176-400/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна жіноча сумка дорожня містка малинова текстиль
- Вирушаємо Новою й Укріплятою
- Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка дорожньо-спортивна сумка з водовідштовхувальної тканини. Має одне відділення з підкладкою на блискавці. Всередині одна кишеня на блискавці й одна відкрита кишеня. З боків сумки карабіни для регулювання обсягу.
Розміри: 43 см ширина, 30 см висота, 17 см дно.
У комплекті довгий ремінь 110 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для жінок |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 640 ₴









