Жіноча сумочка з ланцюжком квадратна невелика елегантна зелена екошкіра

925 ₴
- В наявності
- Код: 76052-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка з ланцюжком квадратна невелика елегантна зелена екошкіра
Розміри сумки: 24,5х21х10,5см
Характеристики:
Матеріал – принтована екошкіра
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 925 ₴






