Жіноча сумка через плече середнього розміру сумочка зручна руда екокожа

870 ₴
- В наявності
- Код: D305-5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече середнього розміру сумочка зручна руда екокожа
Розміри сумки: : 25х18х9см
Довжина ручки – 50см
Довжина ременя 120 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 3
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Рудий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 870 ₴





