Гарна жіноча сумка класична елегантна сумочка зелена екошкіра

935 ₴
- В наявності
- Код: 88061-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна жіноча сумка класична елегантна сумочка зелена екошкіра
Розміри сумки: 24х18,5х10см
У комплекті довгий ремінь
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх карманів
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 185 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 935 ₴






