Спортивна жіноча сумка дорожня містка синя текстиль

640 ₴
- В наявності
- Код: 5171-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна жіноча сумка дорожня містка синя текстиль
Розміри сумки: 43х30х17см
В комплекті довгий регульований ремінь 110см
Характеристики:
Матеріал –текстиль
Кількість відділень – 1
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для жінок |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регулювання розміру, Плечовий ремінь |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 43 см |
- Ціна: 640 ₴





