Жіночий рюкзак на широкому ремені молодіжний стильний світло-бежевий екокожа

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: D691-2/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий рюкзак на широкому ремені молодіжний стильний світло-бежевий екошкіра
Розміри рюкзаку: 31х25х10см
Довжина ременя 70 см
Лямки регулюються, можна носити як сумку
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
4 зовнішні кишені.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 790 ₴







