Жіноча сумка сумочка середня невелика моко шкірзам

820 ₴
- В наявності
- Код: 0567-7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка сумочка середня невелика моко шкірзам
Розміри сумки: 28х20х12см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – структурний шкірзам
Кількість відділень – 1
1 зовнішня кишеня ззаду.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Мокко |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 820 ₴


