Жіноча сумка середнього розміру класична сумочка з ручкою чорна екошкіра

860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7713-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка середнього розміру класична сумочка з ручкою чорна екошкіра
Відсилання Новою й Укрпошта
Накладна платеж за передоплатою 150 грн.
Класична сумочка середнього розміру — те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виготовлена з якісної екошкіри, має три відділення з підкладкою під однією блискавкою, додатково закривається на клапан, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Ззаду кишеня на блискавці.
- Довгий знімний ремінь 143 см.
- Коротка ручка — 52 см
- Розміри сумочки: висота — 19 см, ширина 26 см, глибина — 8 см.
- Виробництво Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1430 мм |
| Довжина ручок | 520 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 860 ₴







