Жіноча шкіряна сумка середнього розміру чорна натуральна шкіра

1 080 ₴
- В наявності
- Код: D379-3-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка середнього розміру чорна натуральна шкіра
Розміри сумки: 26 х 18 х 10 см
Довжина ременя 145 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 080 ₴







