Жіноча сумка валізка на широкому ремені красива чорна екошкіра

870 ₴
- Немає в наявності
- Код: D385-590/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка на широкому ремені красива чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 17,5 см, ширина — 24 см, глибина — 7 см.
Довжина ременя 135 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 870 ₴







