Жіноча сумка валізка молодіжна зручна молочна екошкіра

830 ₴
- В наявності
- Код: D384-1-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка молодіжна зручна молочна екошкіра
Розміри сумки: 23х16х10см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
1 зовнішня кишеня ззаду
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 830 ₴







