Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична біла екошкіра

630 ₴
- Немає в наявності
- Код: D386-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична біла екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Класична жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної приємної на дотик екошкіри. У сумочки два відділення з підкладкою під двома блискавками.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 15 см, ширина 24,5 см, глибина — 7 см.
У комплекті знімний ремінь 140 см і коротка ручка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 630 ₴





