Стильна жіноча сумка з хусткою класична жіночна чорна екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: D388-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка з хусткою класична жіночна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладений платіж за передоплатою 100 грн.
Гарна жіноча сумочка із шовковим хустком — класика, яка поза часом!
Сумка виготовлена з якісної екошкіри, має два відділення з підкладкою на блискавці. Додатково закривається на магнітний клапан. Ззаду кишеня на блискавці.
До комплекту входить шовкова хустка та широкий текстильний ремінь.
Розміри сумочки: 23 см ширина, 16 см висота, 9 см глибина.
Довжина ременя 130 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 850 ₴









