Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична лавандова екошкіра

660 ₴
- Немає в наявності
- Код: D287-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече сумочка кросбоді класична лавандова екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Класична жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної приємної на дотик екошкіри. У сумочки три відділення з підкладкою під однією блискавкою. Середнє відділення додатково закривається на змійку. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
Спереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 16 см, ширина — 25 см, глибина — 7 см.
У комплекті знімний широкий ремінь, довжина 135 см. Довжина ручки 49 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 490 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Лавандовий |
- Ціна: 660 ₴









