Стильна жіноча сумка з хусткою класична елегантна молочна екошкіра

830 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7312-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча сумка з хусткою класична елегантна молочна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка класичної з шовковою хустинкою - класика, яка поза часом!
Сумка виконана з якісної екошкіри, має одва відділення з пікдладкою на блискавці. Додатково закривається на магнітний клапан. Ззаду кишеня на блискавці.
У комплекті йде шовкова хустинка та широкий текстильний ремінь.
Розміри сумочки: 23 см ширина, 16 см висота, 7 см глибина.
Довжина ременя 134см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 830 ₴





