Жіноча сумка невелика кросбоді на плече бежева екошкіра

980 ₴
- В наявності
- Код: D403-3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка невелика кросбоді на плече бежева екошкіра
Розміри сумки:28х17х10см
Довжина ременя 140 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Попереду та позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴









