Жіноча сумочка через плече крос-боді сумка невелика сіра екошкіра

1 090 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79276-740/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумочка через плече крос-боді сумка невелика сіра екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Жіноча сумочка через плече, виконана з якісної м'якої на дотик екошкіри. Сумочка має два відділення із підкладкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду дві кишені, одна на блискавці і одна на магніті, ззаду кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 17,5см, ширина по дну – 23,5 см, бік – 8 см.
Довгий ремінь - 130см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 090 ₴









