Жіноча сумка містка модна чорна лакова рептилія екошкіра

990 ₴
- В наявності
- Код: 35381-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка містка модна чорна лакова рептилія екошкіра
Розміри сумки:30х29х14см
Довжина ручок – 53см
Без довгого ременя.
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 530 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 990 ₴







