Жіноча сумка через плече маленька сумочка клатч чорна лео екошкіра

990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 81981-760/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече маленька сумочка клатч чорна лео екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісної екошкіри. У сумочки два відділення на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. Попереду кишеня під клапаном. На звороті кишеня на блискавці.
- Розмір сумочки: ширина внизу 22 см, висота 16см, глибина 9см
- Максимальна довжина ручки 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Класична |
- Ціна: 990 ₴









