Жіноча шкіряна сумка-бананка сумочка синя натуральна шкіра

1 050 ₴
- Немає в наявності
- Код: D365-650/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка-бананка сумочка синя натуральна шкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Маленька жіноча сумка-бананка, виконана з натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. Сумочка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
У комплекті довгий знімний ремінь на карабінах. На ремені ключниця.
Розміри сумочки: 20 х 15 х 6 см. Довжина ременя 128 см.
Ключниця - 6 х 10 х 2см.
Виробництво Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 1 050 ₴









