Жіноча сумка комбінована із замшею сумочка чорна замша+шкірзам

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7791-685/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка комбінована із замшею сумочка чорна замша+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Жіноча сумочка середнього розміру на довгому ремені, виконана з натуральної замші попереду та якісного структурного шкірозамінника ззаду. Сумочка має два основних відділи з підкладкою на двох блискавках. Всередині кишеня для телефону та внутрішня кишеня на блискавці. На лицьовій стороні дві кишені на блискавці, на звороті кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота – 17 см, ширина 25 см, глибина – 12см.
Довжина ременя 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 920 ₴






