Жіноча сумка на довгому ремені чорна натуральна замша+шкірзам

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79604-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка на довгому ремені чорна натуральна замша+шкірзам
Розміри сумки: 22х15х8см
Довжина ременя 145 см
Характеристики:
Матеріал – натуральна замша+шкірзам
Кількість відділень – 2
Позаду кишеня на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Комбінований |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 890 ₴









