Рюкзак жіночий з блискітками сумка-рюкзак синій гліттер+шкірзам

730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2538-450/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий з блискітками сумка-рюкзак синій гліттер+шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Яскравий жіночий рюкзак з блискучим клапаном - стильна модель, яка привабить увагу оточуючих!
Характеристики рюкзака 2538:
- Виконаний з якісного структурного шкірозамінника, клапан - якісне напилення блискітками (гліттер);
- Одне відділення з підкладкою на блискавці;
- Всередині перегородка на блискавці та кишені
- На зворотному боці кишеня на блискавці
- Можна носити як сумку.
Розміри рюкзака: 24 см, ширина-30 см, висота 15 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Кишені | Задній |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 730 ₴







