Жіноча сумка через плече кросбоді невелика біла шкірзам

770 ₴
- В наявності
- Код: 0542-470/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече кросбоді невелика біла шкірзам
- Відправка Новою та Укрпоштою
- Відправка наложеним платежем Новою поштою з передоплатою 150 грн
Стильна жіноча сумочка на 2 відділення. Виготовлена зі структурного шкірозамінника. Сумочка на 2 відділу з підкладкою, кожне під своєю блискавкою. Усередині кишеня на блискавці.
Попереду та на зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 20 см, ширина за дном — 25 см, глибина — 9 см
Знімний широкий ремінь 140 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 770 ₴





