Сумка жіноча чорна середня сумочка класична натуральна замша+шкірзам

995 ₴
- В наявності
- Код: 0551-620/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча чорна середня сумочка класична натуральна замша+шкірзам
- Відправка Новою та Укрпоштою
- Відправка наложеним платежем Новою поштою з передоплатою 150 грн
Невелика жіноча сумочка лаконічної прямокутної форми, виготовлена з натуральної замші та якісного шкірозамінника. У сумочки одне відділення на блискавці з підкладкою. Всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Ззаду кишеня на блискавці.
У комплекті довгий ремінь 150 см.
Розміри сумочки: висота — 22 см, ширина — 28 см, глибина — 12 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 995 ₴









