Сумка замшева жіноча невелика чорна натуральна замша+шкірзам

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 73717-650/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка замшева жіноча невелика чорна натуральна замша+шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж за передоплатою 150 грн.
Стильна невелика жіноча сумка, виготовлена з натуральної замші та якісного структурного шкірозамінника. У сумки три відділення: середнє відділення основне, на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 25 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 20 см висота, 13 см глибина
Довжина коротких ручок 32 см, довжина ременя 113 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1130 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 890 ₴







