Жіноча сумка валізка на широкому ремені комбінована чорна натуральна замша + шкірозамінник

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 69602-650/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка на широкому ремені комбінована чорна натуральна замша + шкірозамінник
Відсилання Новою й Укрпошта ежедневно
Накладний платіж по передоплаті 150 грн.
Новинка!
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з натуральної замші спереду та якісного структурного шкірозамінника. У сумочки два основні відділи з підкладкою на двох блискавках. Усередині кишеня для телефона та відкрита кишеня.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 16,5 см, ширина 23 см, глибина — 6,5 см.
Широкий тканинний знімний ремінь завдовжки 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Комбінований |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 890 ₴









