Жіноча містка сумка модна красива чорна лазерна екошкіра

920 ₴
- Немає в наявності
- Код: D664-1/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча містка сумка модна красива чорна лазерна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з лазерної екошкіри, неймовірно приємної на дотикі У сумки одне відділення на блискавці, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 30х25х13см. Висота ручок 30см. Без довгого ременя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 920 ₴






