Жіноча сумка саквояж містка модна з ланцюжком чорна екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: D665-585/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж містка модна з ланцюжком чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою та містка жіноча сумка - чудовий вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою більшу сумочку. Модель виконана з якісної екошкіри, попереду дві кишеньки на блискавці, прикрашені пензликами та ланцюжком.
У сумки два відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 31х24х16см. Висота ручок 14 см. У комплекті плечовий ремінь до 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Лавандовий |
- Ціна: 820 ₴







