Жіноча велика сумка м'яка модна стильна чорна екошкіра

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77911-660/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика сумка м'яка модна стильна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка-мешок, виконана з якісної екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Попереду кишеня на маниті. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по дну 30см, ширина по верху -33 см, висота 26 см., Дно 11см. Плечові ручки довжиною 34 см, у комплекті довгий регульований ремінь 133 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1330 мм |
| Довжина ручок | 340 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 890 ₴








