Жіноча сумка саквояж містка міська красива чорна з червоним екошкіра рептилія

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77697-615/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж містка міська красива чорна з червоним екошкіра рептилія
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з якісної екошкіри з тисненням під рептилію попереду, попереду декор з лакірованої екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефону і дві кишені на блискавці. На лицьовій стороні кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 35х28х15см. Висота ручок 14 см. В комплекті плечовий ремінь 104 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1040 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 150 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 850 ₴









