Жіноча сумка саквояж містка міська красива чорна екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77697-615/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка саквояж містка міська красива чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!!!
Дуже зручна за своєю формою і містка сумка - прекрасний вибір для будь-якої пори року, коли хочеться взяти з собою сумочку побільше. Модель виконана з якісного структурного шкірозамінника, попереду декор з лакірованої екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефону і дві кишені на блискавці. На лицьовій стороні кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розмір сумки 35х28х15см. Висота ручок 14 см. В комплекті плечовий ремінь 104 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 1040 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 850 ₴








