Жіноча велика сумка трансформер стильна модна чорна екошкіра

890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77913-670/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча велика сумка трансформер стильна модна чорна екошкіра
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Красива велика жіноча сумка, з боків блискавки, завдяки яким можна збільшити або зменшити розмір сумки та змінити її форму. Виконана з якісної приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині перегородка на блискавці, відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина по дну - 30, ширина вгорі - 34 см, висота 25 см., Дно 11см.
Довжина коротких ручок 33 см. Довгий ремінь 132 см, довжина регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1320 мм |
| Довжина ручок | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 890 ₴







