Жіноча сумка-мешок містка формат А4 красива чорна шкірзам

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: D668-535/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мешок містка формат А4 красива чорна шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою щодня
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка-мешок формату А4, виконана з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: ширина внизу - 30 см, ширина вверху - 42см, висота 28 см., Дно 15см. Плечові ручки висотою 23 см, у комплекті довгий регульований ремінь 120 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 770 ₴







