Жіноча сумка кросбоді сумочка на широкому ремінці бежева екошкіра

860 ₴
- В наявності
- Код: 77154-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка кросбоді сумочка на широкому ремінці бежева екошкіра
Розміри сумки: 24х17х6см
Довжина ременя 128 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 3
Позаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 860 ₴








