Жіноча сумка-шопер квадратна містка жовта з синім шкірзам

850 ₴
- В наявності
- Код: 0547-450/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер квадратна містка жовта з синім шкірзам
Відправка Новою і Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумка лаконічної квадратної форми, виконана із якісного структурного шкірзаму, має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. По боках сумочки відкриті відділення-кишеньки.
В комплекті йде регульований довгий ремінь.
Розміри: 31 см ширина, 28 см висота, 12 см глибина. Довжина ремінця - 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 850 ₴






