Невелика жіноча сумка невелика міська чорна шкірзам

730 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0536-510/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча сумка невелика міська чорна шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика лаконічна жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині карман на блискавці і відкритий карман зі шкірзаму.
Поереду та на звороті карман на блискавці.
Розмір сумочки: 27 см ширина, 25 см висота, 13 см глибина. Висота ручок 16см.
Довжина плечового ремня 85 см (довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 850 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 730 ₴







