Жіноча сумка-мешок м'яка красива молочна екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 773031-2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мешок м'яка красива молочна екошкіра
Розміри сумки: 31х25х13см
Довжина ручок – 38см
Довжина ременя 138 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Позаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Довжина ручок | 380 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 125 мм |
- Ціна: 850 ₴








