Жіноча сумка велика містка шоппер модна сіра екошкіра пітон

760 ₴
- Немає в наявності
- Код: D615-530/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка велика містка шоппер модна сіра екошкіра пітон
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка! Сумка 2 в 1!
Містка модна сумка, виконана з якісної екошкіра з тисненням "пітон". Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 760 ₴








