Жіноча сумка через плече кросбоді сумочка темно-бежева екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: D326-525/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече кросбоді сумочка темно-бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна сумка з декоративною ручкою-ланцюжком, прикрашеною шовковою хусткою. Виконана з гладкої турецької екошкіри. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня.
Ручка-ланцюжок знімна.
Розміри сумочки: 25 см ширина, 22 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Темно-бежевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 750 ₴





